Okradly mě...

29. července 2016 v 10:02 | Hedulindaa |  Deník
Všechno se to stalo 25.7 2016 na koupališti v Dubňanech.
Byla jsem tam s kamarádkou a jejíma rodičema. Jako asi každý jsme jezdily na tobogánu a koupaly se v bazénech. Okolo
pěti hodin jsme společně s Libuš dostaly hlad a tak jsme se rozhodly, že si půjdeme něco koupit.S vyplazeným jazykem Já jsem si koupila langoš a Libka párek v rohlíku.
Potom co jsme naše jídlo snědly, šly jsme na deku a tam nám Libčina mamka řekla, že už pojedeme. Jelikož jsme si to tam moc neužily tak jsme společně s Libuš vymyslely plán. Zavolaly jsme mojí mamce z (tetiného mobilu) jestli tu můžeme ještě být. Moje mamka řekla ano a domluvily jsme se, že si pro nás dojede v půl sedmé. Po nějakých minutách Libčini rodiče odešly a my tam zůstaly sami.
Nějak okolo půl šesté začalo hodně lidí odcházet.... Jak bylo půl sedmé vylezly jsme z bazénu, že jse půjdeme osušit, aby na nás moje mamka nečekala. Jenomže jak jsme tak šly, tak jsem uviděla můj batoh u stromů, jak byl otevřený úplné dokořán. V ten moment mě zalil studený pot, jakože SAKRA, kdo to mohl udělat. Libuš se naštěstí nic neztratilo. Brzo kolem šel policajt se správcem koupaliště a za nimi šli dva kluci. Pan správce se nás zeptal jestli se nám taky nic neztratilo, já řěkla, že mně jo.
Museli jsme všichni před koupalištěm čekat na příjezd státní policie, aby si mohli zapsat, co se nám včechno ztratilo.
Mně se ztratily moje peníze, kartáč na vlasy, opalovací krém, sluneční brýle, dioptrické brýle.
Pan policajn řekl, že mu volala plavčice, protože viděla z vrchu od tobogánů jak se dvě Cikánky hrabou v cizích batohách. Nakonec jsme vče sepsali a všichni odjeli domů.

Tipuji, že asi moje věci prodaly někde v Bazzaru a nebo si peníze nechaly a ostatní hodily bůh ví kam.. Jedíné co vím je to, že jim bylo kolem třiceti a jedna se jmenovala Karolína Svobodová..
Napsala jsem tento článek proto, aby jste si na koupáku hlídali batohy, a na takovéhle lidi si dávali POZOR!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama