Prosinec 2016

Babeta z Ordinace je v šoku: Její představitelka Bára Štěpánová přišla v exekuci o byt!

18. prosince 2016 v 15:01 | Hedulindaa |  Novinky ve světě hvězd
Sestřička z Ordinace v růžové zahradě Bára Štěpánová musí mít asi pořádně těžkou hlavu! Tento týden totiž exekutoři poslali její byt v centru Prahy do dražby, prodali ho nakonec za 3,13 miliónu. A přitom je v tom víceméně nevinně.
Sama vyloženě asi nedluží (i když také byly doby, kdy se o ní exekutoři zajímali), jenže smůlu má ve své nezodpovědnosti. Když se totiž před lety rozešla s někdejším manželem Lubošem Rychvaldským, který byl kdysi bohatým majitelem luxusní restaurace, neřešila léta rozvod a rozdělení majetku už vůbec ne.
Jenže Rychvaldský mezitím zkrachoval a začaly se nabalovat dluhy. Podle Centrální evidence exekucí nyní dluží za devět exekucí 3,24 miliónu.
A protože byt měla Bára podle práva se svým ex ve společném jmění, přišla nyní herečka o střechu nad hlavou. Ne jedinou, s druhým manželem Miroslavem Barabášem žije za Prahou v domku.
"To je její věc, já o tom nic nevím. Budou Vánoce, heleďte, dejte nám pokoj," řekl Nedělnímu Blesku choť Štěpánové. V bytě údajně měla žít dcera Báry a Rychvaldského Dominika (26). Kde teď spočine, to je zahaleno tajemstvím. Bára Štěpánová

ZDROJ:https://www.super.cz/471765-babeta-z-ordinace-je-v-soku-jeji-predstavitelka-bara-stepanova-prisla-v-exekuci-o-byt.html